Новини
Майстер-класи від майстрів народної творчості
Майстер-класи від майстрів народної творчості
19.01.2023 | 23:02

Палац культури міста Луцька є творчим осередком, який популяризує та примножує національні традиції, культурну спадщину нашого Волинського краю. Впродовж новорічно-різдвяних свят відбувалися творчі майстер-класи від майстрів народного мистецтва, які володіють давніми секретами народних ремесел і готові поділитися ними! Майстер-класи організовано в рамках проєкту "Розвиток польсько-українського співробітництва на основі культурної спадщини" в межах Програми транскордонного співробітництва Польща- Білорусь- Україна 2014-2020 реалізується в партнерстві Польщі та України. #професії_що_зникають
Читати більше
Благодійний захід "Сила Єдності" до Дня Збройних Сил України
Благодійний захід "Сила Єдності" до Дня Збройних Сил України
07.12.2022 | 10:54

У Палаці культури міста Луцька відбувся неймовірний захід до Дня Збройних Сил України "Сила Єдності"! СПАСИБІ всім учасникам, які своєю творчістю, вкотре, висловили щиру подяку нашим НЕЗЛАМНИМ ЗАХИСНИКАМ, що ціною власного життя боронять НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ! НАШІ ЗСУ - НАЙКРАЩІ ЗБРОЙНІ СИЛИ СВІТУ!!!
Читати більше
Фестиваль "Професії, що зникають"
Фестиваль "Професії, що зникають"
11.11.2022 | 14:06

Запрошуємо приєднатися до онлайн трансляції фестивалю "Професії, що зникають" Фестиваль організований в рамках проєкту "Розвиток польсько-українського співробітництва на основі культурної спадщини" в межах Програми транскордонного співробітництва Польща- Білорусь- Україна 2014-2020 реалізується в партнерстві Польщі та України. #професії_що_зникають
Читати більше
Театр-студія «Бешкетники» перемогла у двох номінаціях на театральному фестивалі «Комора»
Театр-студія «Бешкетники» перемогла у двох номінаціях на театральному фестивалі «Комора»
11.10.2022 | 14:47

Театральна"Бешкетники" повернулись з театрального фестивалю "Комора" не з порожніми руками. Юні театрали привезли відзнаки за виставу-роздум "Я ще людина?", яка перемогла у номінаціях "Краща поетична вистава" та "Пластична виразність вистави". VIII фестиваль театрального мистецтва "Комора" відбувався впродовж 4 днів, з 6 по 9 жовтня в місті Кам’янці-Подільському на Хмельниччині. Участь у фестивалі брали театральні колективи з Кам’янця-Подільського, Калинівки, Києва, Чернівців, Одеси та Луцька. Театральна студія "Бешкетники" представила на фестивалі виставу-роздум "Я ще людина?", за поемою Григорія Чубая, яка отримала перемоги у номінаціях: "Краща поетична вистава" та "Пластична виразність вистави". Це роздуми молодих людей про «Я» в світовому бутті, стан світу, панічну втечу всіх і кожного від самого себе в ілюзорний хаос світового вертепного дійства, протистояння цій втечі, повернення до себе самого, пробудження особистості та української надії.
Читати більше
Делегація Палацу культури міста Луцька з робочим візитом відвідала Польщу
Делегація Палацу культури міста Луцька з робочим візитом відвідала Польщу
29.08.2022 | 19:56

Делегація Луцька у складі працівників департаменту культури міської ради і комунального закладу «Палац культури міста Луцька», майстрів народної творчості та фольклорних виконавців з робочим візитом відвідала Польщу. У рамках візиту учасники делегації взяли участь у масштабному фольклорному заході «45-ий Курпьовський медозбір» у місті Мишинець (Мазовецьке воєводство, Республіка Польща) та робочій зустріч з питань реалізації грантового проєкту «Розвиток польсько-української співпраці на основі культурної спадщини» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».
Читати більше
З нагоди Дня Незаледності України відбувся патріотичний перформанс «Єдина Україна»
З нагоди Дня Незаледності України відбувся патріотичний перформанс «Єдина Україна»
24.08.2022 | 19:43

З нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України та в рамках Мистецький проєкт "Ми з України!" патріотичним перформансом «Єдина Україна» за участі театральної студії "Бешкетники" Палац культури міста Луцька презентували художнє панно «Мій дім – Україна», створене учасниками арт-терапевтичного центру Луцька художня школа. У заході взяли участь внутрішньо переміщені особи з різних куточків України. Організатори: департамент культури Луцької міської ради, Луцька художня школа та Палац культури міста Луцька
Читати більше
Відбувся вечір поезії Надії Гуменюк "Зелений вітер"
Відбувся вечір поезії Надії Гуменюк "Зелений вітер"
15.07.2022 | 15:05

Зелений вітер поезії завітав до "Бешкетників". А все завдяки зустрічі з відомою українською письменницею Надією Гуменюк. Організувати таку зустріч мріялось театральній студії давно і ось у затишному дворику Палац культури міста Луцька зібрались ті, хто любить гарне поетичне слово. Кожен з учасників дійства вибрав той вірш, який найбільше сподобався. А вибрати таки було з чого! Тому протягом вечора поезія і заспокоювала, і втішала, і закликала до боротьби. Було багато дитячих посмішок та щирих сліз від дорослих. Приємною несподіванкою став подарунок керівнику студії Вадим Хаїнський від письменниці - чудова книга у зеленій обкладинці "Вересові меди", яка здобула І премію на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова».
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
17.06.2022 | 12:30

Благодійний проєкт #Разом_переможемо сьогодні пройшов особливо активно, емоційно, щиро та казково! ?А все, завдяки маленьким театралам з великим серцем, що прагнуть ПЕРЕМОГИ та Миру!?? ? Вихованці зразкової театральної студії Бешкетники Палацу культури міста Луцька, під керівництвом Вадима Хаїнського, презентували перехожим виставу у стилі вуличного народного театру "Кобиляча голова", за мотивами українських народних казок!? Дякуємо діткам за талант та неймовірне бажання долучитися до цієї благодійної справи, задля світлого майбутнього України! ? Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ!? ??Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луька!
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
16.06.2022 | 11:24

Благодійний проєкт #Разом_переможемо крок за кроком наближає спільну ПЕРЕМОГУ! ??Народний аматорський оркестр народних інструментів «Волинянка», під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Віталія Охманюка, сьогодні ділився своєю творчістю з лучанами та гостями міста!? Солісти - Олександр Голощук та Яна Дудік!?? Гучні оплески та щирі емоції перехожих супроводжували колектив під час усього виступу!? Українська душа, як і пісня - глибока, щира та багатогранна! У цей не легкий час, усі ми працюємо і творимо задля спільної Перемоги! З вірою у світле і Незалежне майбутнє!?? Слава Україні! Героям Слава!!! Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луцька. Ps. Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ!
Читати більше
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
Благодійний проєкт "Разом переможемо"
16.06.2022 | 11:18

Благодійний проєкт #Разом_переможемо успішно продовжує «боротися» на культурному фронті!??Народний аматорський фольклорний гурт «Чачка» Палацу культури міста Луцька, керівник Галина Орищук, сьогодні дарував автентичні українські пісні, що вразили до глибини душі кожного перехожого вулиці Лесі Українки!❤️ Люди не проходили мимо, що приємно вражає, а стояли наче «заворожені» словом, мелодикою і ,безумовно, змістом! Глибина української народної пісні неосяжна! Вона об’єднує усі покоління українців! Це - наша душа та наша історія! Сьогодні, ми прагнемо Перемоги та Миру! І віримо, що наші спільні бажання скоро стануть реальністю! Разом ми сила!!! Слава Україні! Героям Слава!?? Ps. Організатори проєкту - Департамент культури Луцької міської ради та Палац культури міста Луцька! Усі зібрані кошти, в рамках проєкту, будуть перераховані на потреби ЗСУ!??
Читати більше